PON - PT: 1100 - 1900

Zadzwoń: 693 025 918

Projektowanie i aranżacja wnętrz łódź
Zadzwoń: 693 025 918

facebook

instagram

CERMAG ŁÓDŹ – PARTER

zakres opracowania: kompleksowy projekt wnętrz

Głównym założeniem było zaprojektowanie układu wnętrz, który będzie zapraszał klientów również do obejrzenia ekspozycji która znajduje się na piętrze salonu. Dlatego niezbędna była współpraca z architektem i konstruktorem, która pozwoliła stworzyć układ z przeniesieniem przeszklonej windy w bardziej widoczne miejsce oraz otworzyć częściowo strop pokazując przestrzeń na górze.

Cała baza projektu dla elementów ekspozycji została zaprojektowana tak, aby tworzyć tło dla odpowiedniej ekspozycji produktów przeznaczonych na sprzedaż. Dlatego główna kolorystyka to biel, szarość i czerń. W punktach obsługi klienta oraz w kawiarni pojawiają się elementy drewniane które ocieplają te miejsca. W salonie ważną rolę odgrywa oświetlenie, które podkreśla kształty otworów w sufitach, a w innych miejscach odpowiednio eksponuje elementy wystaw produktów sprzedażowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.