PON - PT: 1100 - 1900

Zadzwoń: 693 025 918

Projektowanie i aranżacja wnętrz łódź
Zadzwoń: 693 025 918

facebook

instagram

Dom Black Wood

Zduńska Wola – kompleksowy projekt wnętrz, nadzór autorski

powierzchnia projektowana: 300m2

Założeniem było więc zastosowanie ponadczasowych materiałów najwyższej jakości i przywiązanie uwagi do detali. Jako, że klienci zgłosili się do nas na odpowiednio wczesnym etapie budowy i nie zostały wykonane jeszcze wylewki mogliśmy jako podłogę zastosować beton zacierany położony na instalacji ogrzewania podłogowego.

Minimalistyczny charakter wnętrz został osiągnięty między innymi dzięki ukryciu wszystkich szaf za frontami na całą wysokość pomieszczenia i zlicowaniu ich ze ścianami. Fronty zabudów zostały wykończone barwionym fornirem dębowym lub matowym lakierem białym i czarnym.

Miejsca narażone na działanie wody oraz uszkodzenia mechaniczne takie jak blaty kuchenne oraz zabudowy meblowe i ściany w łazienkach zostały wykonane z wielkoformatowych spieków kwarcowych. Nie bez znaczenia jest też typ wybranych drzwi wewnętrznych z ukrytą ościeżnicą i skrzydłem w kolorze ściany oraz zastosowanie wpuszczanych listew przypodłogowych licowanych z tynkiem. Zastosowanie takich elementów wymagało zaplanowania odpowiedniej kolejności prac na budowie.  

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.