PON - PT: 1100 - 1900

Zadzwoń: 693 025 918

Projektowanie i aranżacja wnętrz łódź
Zadzwoń: 693 025 918

facebook

instagram

MIESZKANIE Z CEGŁĄ

Łódź – kompleksowy projekt wnętrz, nadzór autorski

powierzchnia projektowana: 90m2

Odpowiedniego charakteru nadaje wnętrzu także zastosowanie drewnianej podłogi układanej we wzór jodełki. Meble takie jak kuchnia, zabudowa korytarza, niski mebel wiszący na ścianie z cegłą oraz meble łazienkowe zostały wykonane na zamówienie wg naszego projektu. Idealnym uzupełnieniem wnętrz są obrazy oraz pamiątki, które właściciele mieszkania starannie wybierają podczas swoich podróży. Inwestorom bardzo zależało na efekcie dużej otwartej przestrzeni w salonie w związku z czym jedna ze ścian działowych została wyburzona  a pokój z aneksem kuchennym został powiększony o wielkość jednego z pomieszczeń.

Podczas procesu projektowego wspólnie z klientami uzgodniliśmy aby dużą część funkcji sprytnie i estetycznie „ukryć” w centralnej części mieszkania. Zaprojektowaliśmy więc bryłę obłożoną z trzech stron płytą fornirowaną. Wewnątrz mieści się zamykana garderoba, szafa dostępna od strony korytarza, siedzisko tapicerowanie oraz toaleta. Brak widocznych uchwytów szafy oraz klamek do pomieszczeń nadaje zabudowie minimalistyczny charakter i nie zdradza mnogości funkcji, które się w niej kryją.

zdjęcia: Marcin Grabowiecki. Z sesji dla magazynu „Cztery kąty”. Ostatnie 3 zdjęcia – Rafał Smaczny
stylizacja: Karolina Mears

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.